NIŠTA OD DUELA SA ALKARAZOM: Đere nemoćan protiv Italijana!

Izvor: SrbijaDanas.com, 15.Feb.2024, 20:52

Eliminisan u drugom kolu...

Teniser iz Srbije Laslo Đere poražen je u drugom kolu ATP turnira u argentinskom Buenos Ajresu, pošto je poražen od Italijana Andree Vavasorija. Srpski teniser je glatko je izgubio od Andree Vavasorija rezultatom 2:0. Po setovima bilo je 6:4, 7:5 za Italijana, nakon 92 minuta igre.

U prvom setu je sedmi nosilac odmah izgubio dva puta svoj servis, pa je Vavasori sa dva brejka došao do 4:0.

Đere je vratio oba brejka, izjednačio >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << na 4:4, ali je Vavasori pri rezultatu 5:4 napravio brejk sa nulom i došao do seta.

U drugom setu je Đere išao ka taj-brejku, ali je na 6:5 Italijan napravio brejk i rešio meč.

Naredni rival biće mu bolji iz meča Karlos Alkaraz - Ugo Karabelji.