NIKO KAO ŽELJKOV PARTIZAN U EVROKUPU: Impresivan rekord crno-belih

Izvor: SrbijaDanas.com, 25.Okt.2021, 17:18

NIKO KAO ŽELJKOV PARTIZAN U EVROKUPU: Impresivan rekord crno-belih

Sjajan start sezone.

Košarkaški klub Partizan je od početka sezone upisao šest pobeda iz isto toliko mečeva. Ostvarili su pet trijumfa u ABA ligi, dok je jedan došao u Evrokupu.

Zahvaljujući tim rezultatima onu su jedini tim u Evrokupu koji nema poraz u bilo kom takmičenju na Starom Kontinentu ove sezone. Partizan je redom >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << pobeđivao Zadar, Split, Studentski centar, Cibona, a u poslednjem kolu i Krka u dvorani "Aleksandar Nikolić" u meču koji će ostati upisan u istoriji ABA lige kao prvi u kojem su svi igrači jedne ekipe ostali jednocifreni.

Dok je u drugom po kvalitetu evropskom takmičenju pobeđen Hamburg.

KK Partizan remain the only EuroCup participant that is undefeated in both domestic and international competetitions this season 👀💪 pic.twitter.com/nnE5ksNSkS

— BasketNews.com (@BasketNews_com) October 25, 2021

Šansu da nastave ovu sjajnu seriju crno-beli će imati već u sredu kada im u goste dolazi Turk Telekom, u okviru drugog kola Evrokupa.

BONUS GALERIJA

Pogledajte kako izgleda Sofija Tomala, devojka Lorisa Karijusa.

Nastavak na SrbijaDanas.com...






Povezane vesti

Partizan jedini nije poražen od početka sezone u Evrokupu

Izvor: Nezavisne Novine, 25.Okt.2021

Gazi Partizan sve redom od početka nove takmičarske godine. U ABA ligi je na prvom mjestu sa perfektnim skorom od pet pobjeda bez poraza, a u Evrokupu je startovao pobjedom nad Hamburg Tauersima u jednoj prilično efikasnoj utakmici.

Nastavak na Nezavisne Novine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.