NFL: Kam Njuton razbio Iglse

Izvor: B92, 27.Nov.2012, 13:42   (ažurirano 02.Apr.2020.)

NFL: Kam Njuton 'razbio' Iglse

U poslednjem meču 12. vikenda NFL-a, Karolina Pantersi pobedili su Filadelfija Iglse 30:22.

Junak pobede Pantersa, ter treće u sezoni bio je Kameron Njuton koji je bacio dva i istrčao još dva tačdauna.

Filadelfija se sedmim uzastopnim porazom, ukupno osmim, definitivno oprostila od šanse da se ipak nađe u plej-ofu.

Sjajni Njuton je posred četiri tačdauna kompletirao 18 od 28 pasova za 306 jardi. "Mislim da će moja najbolja utakmica tek doći. I dalje >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << se trudim samo da budem bolji iz nedelje u nedelju", rekao je Njuton. Jedini vredan pažnje iz redova Iglsa je ruki raninbek Brajs Braun koji je postavio rekord početnika tima sa 178 istrčanih jardi, uključujući i dva tačdauna, jedan od 65 jardi.

"Meni je najvažnije da tim pobeđuje, a to se nije dogodilo ovaj put. Mislim da mnogo veze sa tim imaju moje dva izgubljene lopte, to nas je stvarno koštalo", rekao je Braun. Pregled ostalih mečeva 12. vikenda pročitajte ovde.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.