NEVEROVATNO: Mladi Brazilci se predali i sami prekinuli meč (VIDEO)

Izvor: Sportski Žurnal, 17.Dec.2013, 20:46   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Brazilci su navikli da pobeđuju u fudbalu bez obzira koje je takmičenje u pitanju i koja je uzrasna kategorija.
Međutim, kad im ne ide sve kako treba, a to je retko, nađu se u čudu i na primer – sami prekinu meč!
Neverovatna situacija se desila na utakmici međunarodnog „Najk turnira“ u kojoj su se sastale reprezentacije Brazila i SAD do 15 godina.
Amerikanci su deklasirali protivnika sa 4:1, a Brazilci su se predali i prestali da igraju tri minuta pre kraja.
Razlog >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << za ovaj „bojkot“ je drugo isključenje za njihovu selekciju u 87. minutu pa su zbog toga do kraja utakmice odlučili da ne prelaze centar.
Kad su to videli Amerikanci, ni oni nisu hteli da igraju, jer ne bi ispalo fer, pa su i oni čekali da istekne vreme.
Na kraju je i sudija shvatio da takva situacija nigde ne vodi i označio je kraj meča posle odigranih 89 minuta.