NENAD BOROVČANIN BOKSUJE KAO UVERTIRA KLIČKU

Izvor: Kurir, 26.Maj.2010, 08:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

NENAD BOROVČANIN BOKSUJE KAO UVERTIRA KLIČKU

Nenad Borovčanin, srpski profesionalni bokser, boriće se protiv Kenijca Rejmonda Očinga, što će biti uvodna borba za okršaj šampiona u WBC verziji Vitalija Klička i izazivača Alberta Soznovskog 29. maja u Gelzenhirhenu. Srpski borac očekuje pobedu i nada se da će osvojiti bodove koji će mu podići rejting u profesionalnom boksu.

- Maksimalno sam pripremljen za meč. Proveo sam četiri paklene nedelje na treninzima u Tirolu i u dobroj sam formi. Posebna je čast boksovati u programu kad boksuju braća Kličko. Moja šansa je jedino u pobedama na njihovim spektaklima i daću sve od sebe da tu šansu iskoristim - rekao je Nenad Borovčanin.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.