NEMAC PRELOMIO: Ter Štegen potpisao do 2025.

Izvor: SrbijaDanas.com, 11.Nov.2020, 18:42

NEMAC PRELOMIO: Ter Štegen potpisao do 2025.

Konačno lepe vesti za pristalice Barselone.

Mark Andre Ter Štegen, reprezentativac Nemačke, potpisao je novi, petogodišnji ugovor sa Barselonom. Ukoliko neko bude želeo da ga angažuje pre kraja sezone 2024/25 moraće da izdvoji 500 miliona evra, koliko iznosi izlazna klauzula.

Nemac je u Kataloniju stigao 2014. godine iz Borusije Menhengladbah. Na početku ove sezone imao je problema sa povredom kolena, vratio se na gol i ponovo postao neizostavan član prvih >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << 11.

- Želim da nastavim lepu priču, koja je počela 2014. godine. Za mene nije sve u tome što igram za najveći klub na svetu. Ovo je više od toga. Klub i navijači su me od početka prihvatili kao da sam jedan od njih. To je osećaj koji nikada neću zaboraviti - rekao je Ter Štegen.

Marc-Andre ter Stegen signs new Barcelona deal until 2025 https://t.co/OEY75e1M5S #Barca #FCBarca

— Barca FC Live News (@BarcaFCLive) November 11, 2020

Nastavak na SrbijaDanas.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.