Izvor: HotSport.rs, 04.Mar.2015, 22:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

NE MORA VIŠE DA STRAHUJE: Rodžers mislio da će dobiti otkaz

Da sezona počinje 1. januara fudbaleri Liverpula bi bili vodeći na tabeli Premijer lige, ali kako se rezultati broje od kraja avgusta “crveni” su trenutno na petoj poziciji i to nakon što su u prethodnom kolu savladali Mančester Siti.

Međutim, u početku sezone nije izgledalo da će Liverpul moći do pozicija koje vode u Evropu čak se strahovalo da će se boriti za opstanak, a amenadžer Brendan Rodžers tvrdi da je tada strahovao za svoju poziciju.
- Nakon utakmice sa >> Pročitaj celu vest na sajtu HotSport.rs << Kristal Palasom ozbiljno sam se zabrinuo za svoj status. Mislio sam da ću dobiti otkaz, ali srećom to se nije desilo. Na početku sezone nismo imali pravi identitet, ali kasnije je sve došlo na svoje mesto. Sada sve to izgleda mnogo boljem, rekao je mladi stručnjak.
hotsport.rs

Nastavak na HotSport.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta HotSport.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta HotSport.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.