NE DAJU SE LALE: Vojvodina zakazala majstoricu u Novom Sadu

Izvor: SrbijaDanas.com, 10.Apr.2023, 21:49

Odgovor crveno-belih.

Odbojkaši Vojvodine savladali su subotički Spartak 3:0 (28:26, 25:16, 25:20) u drugoj utakmici polufinalne serije i zakazali majstoricu.

Odlučujući meč će se igrati u četvrtak u Novom Sadu od 17 časova. Pobednik tog meča će na megdan Partizanu, koji je već rezervisao mesto u finalu posle dva trijumfa protiv kragujevačkog Radničkog.

Prvi set je bio ključan na ovom meču. Izjednačeno tokom celog toka seta i neizvesna >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << završnica. Imali su domaći dve set lopte, ali nisu uspeli da ih materijalizuju i Novosađani su došli do prvog seta.

U preostala dva dela igre totalnu nadmoć je imala Vojvodina i došla do pobede koja ih ostavlja u igri za finale.