NBA: Vrućina na Floridi spržila Dalas VIDEO

Izvor: S media, 01.Jun.2011, 12:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

NBA: "Vrućina" na Floridi spržila Dalas VIDEO

Finalna serija NBA lige između Majamija i Dalasa počela je pobedom Hita.

Majami je slavio sa 92:84 i tako poveo u velikom finalu sa 1:0.

Majk Braun novi trener Lejkersa

NBA: Majami došao na meč loptu protiv Čikaga VIDEO

NBA: Novicki vodi Dalas u finale!

NBA: Majami ukrotio "bikove" iz Čikaga VIDEO

Najzaslužniji za dobar početak finalne serije bio je dvojac Hita Lebron Džejms i Dvejn >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << Vejd.

Džejms je postigao 24 poena i uz to zabeležio devet skokova i pet asistencija, a Vejd je na to dodao još 22 poena, 10 skokova i šest asistencija.

U timu Dalasa ubjedljivo najefikasniji bio je Dirk Novicki sa 27 koševa, a dobar je bio i Šon Merion sa 16 poena i 10 skokova.

Jedini Srbin u velikom finalu Predrag Peđa Stojaković nije se proslavio pošto za 15 minuta provedenih u igri Dalasa nije uspeo da se upiše u strelce.

Pored poraza Dalas je na Floridi zadesila još jedna nevolja, Dirk Novicki je povredio prst na levoj ruci i u narednim mečevima moraće da ga bandažira.

Sledeća utakmica na programu je u petak uveče, a domaćin će ponovo biti Majami.

Veliko finale NBA lige

Majami - Dalas 92:84

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.