NAVRATILOVA: Proterivanje Rusa i Belorusa sa Vimbldona nije rešenje

Izvor: SrbijaDanas.com, 22.Apr.2022, 12:43

NAVRATILOVA: Proterivanje Rusa i Belorusa sa Vimbldona nije rešenje

Amerikanka jasna.

Politika uništava tenis, izbacivanje Rusa i Belorusa sa Vimbldona nije način da se reši problem, izjavila je legendarna teniserka Martina Navratilova.

- Koliko god da mi je žao ukrajinskih igrača i naroda, mislim da su Englezi ovim potezom otišli predaleko - izjavila je Čehinja sa američkim pasošem, a prenose britanski mediji.

Navratilova je tokom karijere devet puta bila šampionka Vimbldona, a osvojila je ukupno 18 gren slem titula.

Nastavak na SrbijaDanas.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.