NAKON DEBAKLA PROTIV ZVEZDE! Fiorentina se izdigla, Jović pogodio (VIDEO)

Izvor: SrbijaDanas.com, 06.Avg.2023, 19:17

Trijumf nad jakim timom.

Fudbaleri Fiorentine doživeli su debakl na Marakani protiv Crvene zvezde u porazu od 5:0, međutim, izabranici trenera Vinćenca Italijana polako hvataju ritam.

Tim iz Firence savladao je Nicu na Sela kupu sa 2:1, a prvi gol na utakmici postigao je srpski reprezentativac Luka Jović u 17. minutu. Na 2:0 povisio je Kristijan Kuame u 35, a konačnih 2:1 postavio je Badredin Buanani u 85. minutu.

🇪🇺 GOAL! Fiorentina 1-0 Nice >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com <<

⚽️ Luka Jovic

— FootColic ⚽️ (@FootColic) August 6, 2023

Italijansko prvenstvo startuje za dve nedelje. Fiorentina će u prvom kolu, 19. avgusta, da gostuje Đenovi.