Izvor: B92, 12.Jun.2008, 15:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Mutu zbunjen zbog ugovora
Rumunski reprezentativac Adrijan Mutu izjavio je da ne razume zbog čega njegovi razgovori sa Fiorentinom o produženju ugovora nisu već završeni. Rumunski as je, kako prenose italijanski mediji, nezadovoljan što mu čelnici Fiorentine još nisu ponudili konkretne uslove za produženje ugovora. "Želim da ostanem u klubu. Nikad nisam tražio da pređem u drugi klub i ne razumem šta se sada događa. Jedino što sam, još pre dva meseca zahtevao, je da mi se kao i ostalim igračima >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << ponude uslovi za novi ugovor", kazao je Mutu.
On je naglasio da se rukovodstvo Fiorentine ponaša dosta ležerno u pregovorima i da mu to izuzetno smeta.
"Nikada nisam tražio pet milona evra po sezoni, u klubu znaju to. Osećam da je dogovor blizu i ne znam gde zapinje. Ja sam optimista i nadam se da će uskoro sve biti rešeno", zaključio je dvadesetdevetogodišnji napadač.













