Muslin šokiran optužbama: Sram te bilo, Samsonove!

Izvor: Sportske.net, 11.Feb.2016, 15:45   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Muslin šokiran optužbama: ''Sram te bilo, Samsonove!''

Nekadašnji fudbaler ruskog Krasnodara Oleg Samsonov u izjavi tamošnjim medijima ozbiljno je optužio srpskog stručnjaka i nekadašnjeg trenera Crvene zvezde Slavoljuba Muslina. Ubrzo je dobio i odgovor.

Naime, pojedini ruski mediji preneli su izjavu Olega Samsonova da je Slavoljub Muslin navodno uzimao novac od nekih igrača tokom rada u Krasnodaru, što je izazvalo veliku pažnju i u Rusiji i u Srbiji.

Samsonov tvrdi da on tu ''praksu'' nije želeo da poštuje. >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net <<

''Nikada nisam želeo da dam treneru pare. A drugi igrači su mi rekli da im je Muslin uzimao novac. Radio je to zajedno sa menadžerima. Uzimao je procenat od ugovora ili premije'', izjavio je Samsonov.

Nije se dugo čekalo ni na reakciju Slavoljuba Muslina, koji u izjavi za ''Blic'' nije krio neprijatno iznenađenje onim što je izgovorio Samsonov.

''Šokiran sam! Zvali su me ruski novinari, ne mogu da verujem šta je taj momak izjavio. Ja sam čovek bez mrlje u životu. Ne razumem šta mu je trebalo da priča ovakve budalaštine. Pozivam ga da dokaže svoje tvrdnje'', izjavio je Muslin i naglasio da na Samsonova nije računao, jer je smatrao da je bilo boljih igrača u ekipi od njega.

''Čujem da završava karijeru u 28. godini, pošto posle Krasnodara nigde nije ni mogao da se ostvari. I sada traži krivca za svoj lični neuspeh u meni. Treba da ga je sramota'', poručio je Muslin.

Nastavak na Sportske.net...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.