Izvor: Telegraf.rs, 06.Jun.2016, 06:47 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Muslin posle Rusije: Imam neku ideju, ali i problem
Kada podvuče crtu, Slavoljub Muslin može da bude zadovoljan posle tri utakmice u 10 dana na debitantskoj turneji kao selektora Srbije.
Logično, više rezultatima nego igrom, mada je prema njegovim rečima, Srbija dosta pokazala u duelima sa Kiprom, Izraelom i Rusijom.
- Postoji mnogo razloga za zadovoljstvo, imali smo više šansi, ali ih nismo realizovali. Posebno sam zadovoljan igrom u odbrani, verujem da će doći efikasnost. Moramo još da poradimo na kreativnosti pred >> Pročitaj celu vest na sajtu Telegraf.rs << protivničkim golom - rekao je Muslin na konferenciji za medije posle meča u Monte Karlu.
Novi selektor Srbije će naredni ispit sa izabranicima imati u septembru na startu kvalifikacija. Rival će biti Republika Irska.
- Imam neku ideju, ali postoji problem na poziciji defanzivnog veznog jer su četvorica povređeni. Ipak, mislim da su Grujić i Milivojević odigrali danas sasvim dobro - naveo je Muslin, uz konstataciju da ga raduje odnos prema dresu i disciplina ekipe.
Pogledajte i izjavu Zorana Tošića posle meča u Monaku.
(Telegraf.rs/Tanjug)


















