Murinjo želi Kolarova

Izvor: Vesti-online.com, 16.Nov.2009, 19:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Murinjo želi Kolarova

Trener fudbalera milanskog Intera Žoze Murinjo zainteresovan je da u zimskom prelaznom roku angažuje levog beka rimskog Lacija Aleksandra Kolarova, prenose italijanski mediji.

Prema navodima sportala "Puntosport", Murinjo je impresioniran igrama srpskog reprezentativca u Laciju ove sezone i tražiće od uprave kluba da pokuša da ga kupi već u januaru.

Portugalski stručnjak smatra da će Kolarov biti idealna zamena za Kristijana Kivua, koji bi se angažovanjem Kolarova >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << vratio u središnji deo odbrane.

Takođe, Inter će pokušati da u paketu pridobije i makedonskog napadača Gorana Pandeva. Prema informacijama iz Italije, Inter će Laciju ponuditi 20 miliona evra i Marka Arnautovića za tandem Rimljana.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.