Izvor: Vesti-online.com, 14.Nov.2016, 11:23 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Murinjo u Junajtedu želi tri fudbalera Atletika
Trener "crvenih đavola" Žose Murinjo odlučan je u nameri da pojača svoju ekipu.
Mnogi fudbaleri pominju se u kontekstu prelaska na Old Traford, ali portugalski trener posebno se nameračio na ekipu Atletika iz Madrida.
"Posebni", prema navodima engleskih medija, želi čak tri njihova fudbalera i to Janika Fereiru Karaska, Antoana Grizmana i Marija Himeneza.
Sva trojica su se i ranije dovodila u kontekst sa Mančester Junajtedom, ali za sada nije bilo konkretnih ponuda ili kontakata između dva kluba. Da li će se to promeniti u januarskom prelaznom roku, ostaje nam da vidimo.
Nastavak na Vesti-online.com...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.












