Murinjo ne želi na klupu Engleske

Izvor: B92, 21.Okt.2007, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Murinjo ne želi na klupu Engleske



Bivši menadžer Čelsija Žoze Murinjo odbacio je mogućnost dolaska na čelo reprezentacije Engleske. Posle poraza od Rusije u Moskvi (2:1) u kvalifikacijama za EURO 2008, aktuelni selektor Engleske Stiv Meklaren sve je bliži odlasku, a portugalski stručnjak se našao u najužem krugu kandidata za njegovog naslednika.

Murinjo, međutim, kaže da ga više privlači klupski fudbal, i da je jedina reprezentacija koju bi vodio bila portugalska.

"Ne >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << mogu da zamislim sebe na čelu bilo koje reprezentacije osim portugalske. Obožavam engleski fudbal, ali se, za sada, tamo neću vraćati. Voleo bi da nastavim karijeru u nekom klubu, možda u Italiji, gde bi proverio svoje znanje protiv njihovih stručnjaka. Voditi reprezentaciju i voditi neki klub nije isto. To je posao za nekoga ko ne voli mnogo da radi", rekao je Murinjo.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.