Izvor: Sportske.net, 08.Avg.2017, 13:43 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Murinjo će biti besan kada vidi izjavu Marsela
Večeras se sastaju Real Madrid i Mančester junajted u Skoplju u 20:45, a jednu od najzanimljivijih izjava dao je Marselo.
Jedan od fudbalera koji su trenirani od strane Zidana i Murinja, večerašnjih protivnika u finalu Super kupa Evrope, jeste i Brazilac Marselo.
Levi bek Real Madrida je dao jednu od najzanimljivijih izjava pred ovu utakmicu, izgleda da i on voli da igra "igrice", baš kao što to radi portugalski stručnjak Žoze Murinjo.
Murinjo je juče >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << izjavio da je zainteresovan da dovede u svoje redove Gereta Bejla, očigledno prebacujući pritisak na drugu stranu, ali i na Velšanina, a Marselo je samo uporedio Murinja i Zidana.
"Sa Murinjom smo se borili za trofeje, sa Zidanom smo osvajali trofeje", rekao je Marselo pred ovu utakmicu.
Možda malo zaboli Murinja pred ovaj duel, zar ne?








