Izvor: B92, 31.Jan.2005, 13:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Murinjo:"Ne dovodim Ešlija Kola"
Trener fudbalera Čelsija Žoze Murinjo odbacio je spekulacije da pokušava da u svoju ekipu dovede odbrambenog igrača Arsenala Ešlija Kola.
"Nemam vremena da se srećem sa igračima", rekao je Murinjo nakon utakmice četvrtog kola FA Kupa protiv Birmingema, u kojoj je njegov tim pobedio sa 2:0.
Britanski mediji navodili su da su se Murinjo i izvršni direktor Čelsija Piter Kenjon sastali sa Kolom u jednom londonskom hotelu. Murinjo nije u potunosti >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << demantovao te navode:
"Imam savršen tim, ove sezone mi ne treba više igrača. Sledeće sezone trebaće mi jedan ili dvojica".
Murinjo je dodao i da je politika kluba da ne komentariše spekulacije o dolasku igrača, s obzirom na njihov broj. Čak se našalio rekavši da se sreo sa napadačem Intera iz Milana, Brazilcem Adrijanom tokom vikenda kako bi vežbao portugalski jezik, i to baš u vreme kada je navodno razgovarao sa Kolom.
Ponedeljak, 31. januar, poslednji je dan u ovom periodu za transfere.








