Murinjo:Ne bih odbio Real!

Izvor: B92, 13.Mar.2007, 13:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Murinjo:"Ne bih odbio Real!"



Žoze Murinjo je izjavio da je odlučio da okonča svoj ugovor sa Čelsijem. Trener "plavaca" želi da jednog dana preuzme Real Madrid, ali ne pre 2010. "Bila bi mi čast da radim u klubu kakav je Real Madrid i ne bih odbio takvu ponudu u budućnosti. Ali, jedino posle 2010., jer imam ugovor. Želim da ostanem u Čelsiju, mada ja nisam zaljubljen u Čalsi, već u engleski fudbal".

Murinjo je poslednjih dana bio izložen pritisku medija zbog špekulacija oko napuštanja londonskog tima. Međutim, klub je nedavno demantovao glasine da je narušen odnos trenera i vlasnika kluba Romana Abramoviča, saopštivši da će Murinjo ostati na klupi Čelsija do daljnjeg.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.