Izvor: Blic, 23.Dec.2012, 10:13 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Murinjo: Kakva ostavka? Ne razmišljam o tome
Činjenica da je trener Reala Žoze Murinjo umesto iskusnog čuvara mreže "kraljevskog kluba" i španske reprezentacije Ikera Kasiljasa odabrao mladog i neafirmisanog Antonija Adana mnoge je iznenadila uoči duela sa Malagom.
Real je za neke i očekivano poražen od Malage sa 3:2 a uzorci, kako španski mediji tvrde, nisu samo to što Kasiljas nije bio na golu, već što je Portugalac u tihom ratu sa većinom fudbalera na čelu sa Ikerom.
Zbog toga je pomalo komično >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << delovalo njegovo obrazloženje na konferenciji za novinare posle poraza, kada je reč o Kasiljasu.
"Ovo je bila tehnička odluka, odluka trenera. Trener je taj koji analizira situaciju i igrače koji su mu na raspolaganju, a potom isti taj trener bira one koji će da nastupaju. Možete da izmislite svakakve priče na ovu temu, ali ovo je obična tehnička odluka. Samo moje mišljenje se uzima u obzir, ničije drugo. Po mom mišljenju, Adan je trenutno u boljoj formi od Kasiljasa. Zato sam odabrao njega", rekao je Murinjo.
Portugalac je dodao i da ga ne zabrinjava poraz od Malage kada je u pitanju njegov posao.
"Ne razmišljam o ostavci i neću napustiti ovaj posao", naglasio je Murinjo zaboravivši na činjenicu da možda on neće da podnese ostavku, ali da će biti nekoga ko će mu se ako ovako nastavi, brzo zahvaliti na saradnji.
Povezane vesti: Kasiljas: Nisam "krtica" u Realu Murinja razbesneo Kasiljas: Neka ode u Barsinu svlačionicu i ostane tamo Murinjo: Tužan sam i miran, Mesi je trebalo da dobije crveni karton Murinjo kaznio Kasiljasa zbog kašnjenja na trening Kasiljas: Imam ponekad nesuglasice sa Murinjom
Murinjo: Ja odlučujem ko brani, Adan je trenutno bolji od Kasiljasa!
Izvor: Blic, 23.Dec.2012
Činjenica da je trener Reala Žoze Murinjo umesto iskusnog čuvara mreže "kraljevskog kluba" i španske reprezentacije Ikera Kasiljasa odabrao mladog i neafirmisanog Antonija Adana mnoge je iznenadila uoči duela sa Malagom...Real je za neke i očekivano poražen od Malage sa 3:2 a uzorci, kako španski...








