Murinjo: Imamo veliki problem

Izvor: Press, 07.Dec.2013, 22:22   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Murinjo: Imamo veliki problem

Stouk je večeras u 15. kolu Premijer lige slavio sa 3:2 protiv "plavaca" golom Osame Asaidija u 90. minutu.
"Neprijatno mi je da uopšte pričam kako smo igrali. Imamo problem. Trebalo je da vodimo sa tri ili četiri gola razlike posle prvih pola sata. Morali smo već tada da rešimo meč, ali nismo uspeli. I ne samo to, već smo posle napravili i greške u odbrani koje su rezultirale primljenim golovima. Moramo da koristimo šanse. Nismo tim koji može da se brani protiv fizički jakih >> Pročitaj celu vest na sajtu Press << ekipa", rekao je Murinjo za televiziju Skaj.
Čelsi sada ponovo deli drugo mesto na tabeli sa Liverpulom, oba tima imaju po 30 bodova, četiri manje od vodećeg Arsenala koji sutra dočekuje Everton.

Nastavak na Press...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Murinjo: Imamo problem

Izvor: B92, 08.Dec.2013, 00:34

Menadžer Čelsija Žoze Murinjo rekao je posle poraza od Stouka u Premijer ligi da se njegova ekipa nalazi u veoma lošoj situaciji..."Neprijatno mi je da uopšte pričam kako smo igrali. Imamo problem. Trebalo je da vodimo sa tri ili četiri gola razlike posle prvih pola sata. Morali smo već tada...

Nastavak na B92...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Press. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Press. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.