Murinjo: Daću šansu mladima

Izvor: B92, 29.Jan.2007, 13:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Murinjo: "Daću šansu mladima"



Menadžer Čelzija Žoze Murinjo najavio je da će u narednom periodu više pružati šansu mladim igračima.

"Napraviću nekoliko promena u ekipi, nameravam da sve češće ubacujem u igru mlade i talentovane igrače, kojih imamo napretek", izjavio je bivši trener Porta.

U meču FA kupa sa Notingem Forestom koju su 'plavci' rešili u svoju korist sa 3:0, poslednjih desetak minuta odigrali su Portugalac Nuno Morai, koji je došao 2004. godine iz >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Penafijela, kao i 16-godišnji Majkl Vuds, koji nastupa za reprezentaciju Engleske ispod 17 godina.

Portugalski stručnjak se u poslednje vreme često nalazi na meti ostrvske štampe zbog slabih partija, pa je opravdanje pokušao da pronađe u lošem terenu.

"Promenili smo travu na stadionu nadajući se da će to doneti poboljšanje. Međutim, dobili smo znatno lošiji teren i sad nismo u mogućnosti da igramo brzo, kao što je bilo planirano", kaže Murinjo.

Tim sa Stamford Bridža je trenutno drugi u šampionatu sa šest bodova zaostatka za vodećim Mančesterom.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.