Izvor: B92, 07.Mar.2006, 13:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Mujezinović obnovio povredu
Krilni centar Lijetuvosa Ritasa Haris Mujezinović biće van terena najmanje 4 nedelje zbog povrede prepone. Iz tog razloga nekadašnji igrač Cibone i Olimpije će definitivno propustiti ostatak mečeva u Top 16 fazi Evrolige, u kojoj do sada Lijetuvos ima skor 1-1.
Bosanski reprezentativac se povredio u meču protiv Bamberga prošle srede koji je Ritas rešio u svoju korist sa 79:67. On je u proseku na 15 evroligaškim mečeva imao 9.2 poena i 3.9 skokova, a u šestom kolu bio je ko-MVP sa Entonijem Parkerom iz Makabija.
Zbog iste povrede, Mujezinović je već pauzirao tri nedelje ove sezone.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.











