Mreže mirovale na Mestalji, Račić požuteo

Izvor: B92, 06.Feb.2022, 17:03

Mreže mirovale na "Mestalji", Račić "požuteo"

Fudbaleri Valensije i Sosijedada odigrali su 0:0 u meču 23. kola LaLige.

Domaći su imali više šuteva, a gosti poseda – mreže su na "Mestalji" ostale netaknute.

Najbolju šansu za Valensiju propustio je Gomes u 72. minutu, kada je prošao kroz odbranu rivala, ali mu je Remiro odbranio taj udarac.

U osmom minutu nadoknade je i Gonsalo Gvedeš imao svoju priliku, ali nije dovoljno dobro šutirao.

Sosijedad je 23. minutu bio najbliži pogotku, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << kada je Le Norman glavom šutirao, a Mamardašvili pokazao dobre reflekse.

Poslednjih, nešto više od 20 minuta za "slepe miševe" odigrao je naš Uroš Račić, koji je u 90. minute "požuteo".

Valensija je trenutno 11. na tabeli sa 30 bodova, pet manje od šestoplasiranog Sosijedada.