Može li gore, za pet minuta autogol i VAR, desilo se, kao i obično Juventusu!

Izvor: Sportske.net, 26.Avg.2017, 18:23   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Zna se kad igraju protiv Đenove, ovo je savršeno normalno da se desi!

Prošle godine Juve je posle 13 minuta gubio sa 2:0, ali sada su se potrudili da još brže zaostanu dva gola.

Prvo je u 19. sekundi Pjanić postigao autogol, da bi posle šest minuta, sudija Banti nakon konsultovanja sa video tehnologijom svirao penal za Đenovljane.

Ovoga puta za razliku od prošle nedelje Bufon nije odbranio penal, mladi Bugarin Galabinov je bio precizan, pa šokirani >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << šampion sada ima veoma težak zadatak.

Juventus je inače prošle godine posle pola sata gubio 3:0 na "Marasiju" i praktično izgubio meč za pola sata...

Dibala je smanjio na 2:1, pa ipak, ostaje nada za navijače Juventusa!

In his 50th match for Juventus, Miralem Pjanic scores this own goal. pic.twitter.com/3gBEhBPHGk