Montenegro fighting championship

Izvor: TV Arena Sport, 29.Jul.2015, 08:42   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Montenegro fighting championship

Sinoć je održan pravi MMA spektakl u Budvi pod nazivom “Montenegro fighting championship 3″ u kome je domaćin bio najbolji crnogorski borac Vaso Bakočević.

U prvoj borbi nastupio je jedan od najboljih srpskih boraca Dušan Džakić koji je već u prvoj rundi naterao sudiju da prekine meč, a pobedio je Igora Petkova tehničkim nokautom.

U pretposlenjoj borbi večeri Bakočević je u drugoj rundi na sličan način bacio mnogo krupnijeg od sebe Lazića >> Pročitaj celu vest na sajtu TV Arena Sport << u parter, odlično mu nogom blokirao ruke i onda serijom udaraca u glavu ga bacio u polusvesno stanje, tako da je sudija prekinuo borbu i proglasio trijumf Crnogorca tehničkim nokautom.

Igor Pokrajac je u meču večeri već u prvoj rundi oborio Rudolfa Pavlina i proglašena je pobeda tehničkim nokautom.





Da pratite najnovija dešavanja sa sportskih takmičenja širom sveta posetite link Sportske vesti

Vesti možete pratiti i na našim Facebook  i Twitter stranicama

Obezbedite naš paket na vreme i pratite najbolje sportske emisije. 
Odaberite svog operatera i prijavite se na linku Arena Sport paket
U roku od tri radna dana (nakon prijave), kontaktiraće vas operater radi sklapanja ugovora i aktivacije paketa.

Nastavak na TV Arena Sport...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta TV Arena Sport. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta TV Arena Sport. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.