Monako ispustio pobedu

Izvor: B92, 20.Okt.2013, 16:28   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Monaka odigrali su 2:2 (2:0) sa ekipom Sošoa u gostima, u desetom kolu francuske Lige 1.

Gosti su imali dva gola prednosti nakon prvih deset minuta zahvaljujući dvostrukom strelcu Karasku, ali su domaći fudbaleri uspeli da stignu do boda sredinom drugog poluvremena, kada su precizni bili Bakambu i Lobi.

Ekipe su bile izjednačene u skoro svim segmentima igre, tako da je nerešen rezultat možda i najpravedniji.

Monako i Pari Sen Žermen su i dalje jedine >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << neporažene ekipe u prvenstvu, ali Parižani zahvaljujući kiksu Monaka sada imaju tri boda više.

Sošo je u poslednjih pet mečeva upisao četiri boda i na dnu je tabele.

U nedelju se igraju još dva meča, Sent Etjen dočekuje Lorijen, a Lion na svom terenu igra sa Bordoom.