Modrić zamenio Jovića, pa asistirao Bejlu za spas Reala

Izvor: B92, 01.Sep.2019, 22:53   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Real Madrida remizirali su (2:2) sa Viljarealom na gostovanju u okviru 3. kola LaLige.

Real je u dva navrata gubio, ali na kraju uspeo da dođe do boda.

Prvo poluvreme je obeležio fenomenalan potez Luke Jovića, koji je dobio priliku da prvi put u sezoni bude starter u timu Zinedina Zidana.

On je u prvom minutu nadoknade izbacio nekoliko igrača protivničke odbrane, te omogučio Karvahalu da uposlio Bejla za 1:1.

Prethodno je Viljareal >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << poveo golom Morena u 12. minutu.

Novu prednost "žutoj podmornici" doneo je Moi Gomes u 74. minutu, posle dosta konfuzije u odbrani Madriđana.

Jović nije ostao u postavi do kraja utakmice, jer ga je u 68. minutu zamenio hrvatski vezista Luka Modrić.

Upravo je Modrić bio akter izjednačujućeg gola "kraljevskog kluba". On je u 86. minutu dodao loptu Bejlu na desni bok, a Velšanin karakteristično namestio loptu na levu nogu i "poentirao".

Real u narednom kolu dočekuje Levante, dok Viljareal, koji i dalje ne zna za pobedu, ide na megdan poslednjeplasiranom Leganesu.