PARTIZAN U FINIŠU IZBEGAO PORAZ: Podela plena u Lučanima, crno-beli posustaju u šampionskoj trci

Izvor: SrbijaDanas.com, 17.Mar.2024, 15:36

Do prošlog kola četa Igora Duljaja bila lider.
Fudbaleri Partizana remizirali su na gostovanju Mladosti u Lučanima (1:1) u meču 26. kola Superlige Srbije i time posustali u šampionskoj trci.
Od uvodnih minuta Partizan je imao loptu u svojim nogama, ali svi napadi delovali su jalovo. Severina je prvi pripretio, u šestom minutu, ali je golman domaćih intervenisao.
Ne tako dobrim prilikama kumovao je i teren u Lučanima koji nije bio u naročito adekvatnim uslovima.
Domaći tim prvi put je šutirao u 18. minutu, ali je šut Veličkovića zaustavio Jovanović.
Nastavio je Partizan da napada, ali bez izgledne šanse, sve do 32. minuta, kada je Goh raspalio i šutnuo malo preko prečke....