Mladost odbranio domaći teren, Vojvodina posle preokreta do tri boda

Izvor: B92, 08.Mar.2024, 21:37

Ekipa Mladosti iz Lučana došla je do velike pobede u 24. kolu Superlige Srbije. (1:0)

Lučanci su tako nastavili niz bez poraza od početka prolećnog dela domaćeg šampionata i sada se nalaze na šestom mestu tabele.

Jedini gol za Mladost je postigao Žarko Udovičić koji je tako svojim pogotkom doneo velika tri boda domaćem timu.

U sledećem kolu Mladost očekuje novo teško gostovanje, jer im sledi put u Bačku Topolu na megdan TSC, dok Čukarički >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << čeka Spartak.

U Novom Sadu je utakmica završena pobedom domaćina.

Fudbaleri Voždovca su preko Fleminga došli do prednost u 22. minutu sa bele tačke, ali je Vojvodina ipak stigla do izjednačenja preko Mateusa Indija u 83. minutu. I tu nije bio kraj uzbuđenjima, jer je u 96. minutu Lazar Jovanović postigao gol vredan tri boda.

Voždovac sada očekuje novo gostovanje i to sada ekipi Novog Pazara, dok Vojvodina će na svom terenu dočekati IMT.