Mitrović stigao u Anderleht: Nadam se da ću biti dobar kao Jestrović

Izvor: Blic, 16.Avg.2013, 10:40   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mitrović stigao u Anderleht: Nadam se da ću biti dobar kao Jestrović

Novi napadač Anderlehta, Aleksandar Mitrović došao je u četvrtak uveče u Brisel u društvu oca Ivice i menadžera Nenada Jestrovića i izazvao veliko interesovanje belgijske javnosti.

Još uvek član Partizana bi u toku dana trebalo da prođe lekarske preglede i ako sve bude u redu, potpiše petogodišnji ugovor sa belgijskim klubom, a čeka ga i dres sa brojem 45.

"Drago mi što sam ovde. Nisam dobar kao Jestrović, ali se nadam da ću biti", bilo je prvo što je >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << Mitrović izjavio kao igrač Anderlehta.

Belgijski mediji su preneli i da je 18-godišnji napadač odigrao poluvreme u porazu Srbije od Kolumbije (0:1) u prijateljskom meču u Barseloni, kao i da je dogovoreno da igra za Partizan još u dvomeču sa Tunom, u plej-ofu za ulazak u Ligu Evrope.

Najčitanije SADA:

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.