Mitrović oduševio navijače: Svi slave, on teši golmana Brentforda

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 05.Avg.2020, 06:49

Srpski napadač Aleksandar Mitrović izazvao je divljenje ljubitelja fudbala svojim gestom posle finala plej-ofa Čempionšipa, u kome je njegov Fulam sa 2:1 posle produžetaka izborio povratak u Premijer ligu.

Dok su igrači londonske ekipe slavili veliki uspeh, Mitrović je prišao i tešio golmana suparničkog tima, Španca Davida Raju.

Golman Brentforda napravio je veliku grešku u 105. minutu, kada je primio neverovatan gol sa više od 30 metara iz slobodnog udarca, >> Pročitaj celu vest na sajtu Radio Televizija Vojvodine << koji je izveo Džoj Brajan.

Na društvenim mrežama pojavile su se fotografije gesta srpskog reprezentativca, uz komentare "Za poštovanje" ( R espect ).

Mitrović, koji je u igru ušao u 91. minutu, bio je asistent kod drugog gola Brajana u 117. minutu.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.