Mitar ni na klupi, Barnli slavio

Izvor: Sportske.net, 31.Okt.2017, 00:03   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mitar ni na klupi, Barnli slavio

Barnli je prekinuo niz od tri utakmice bez poraza ekipe Njukasla.

Ekipa Barnlija je stigla do 4. pobede u Premijer ligi pošto je savladala tim Njukasla sa 1:0.

Očekivala se veoma tvrda utakmica, radi se o ekipama koje imaju veoma čvrste odbrane i koje ne pridaju veliki značaj napadačkim opcijama, što govore i rezultati ovih ekipa u prethodnim mečevima i činjenica da obe ekipe postižu samo gol po meču.

Barnli je imao jednu šansu u prvom delu igre >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << i to preko Hendrika, a Njukasl je do prve ozbiljnije šanse stigao preko Ajozea Pereza, ali golova nije bilo sve do 74. minuta.

Barnli je bio u opasnom napadu, golman Eliot je dobro namučen, da bi nakon centaršuta Gudmundsona Hendrik imao lak zadatak, pogodio je praznu mrežu za 1:0, što je bio i konačan rezultat.

Mitrovića danas nije bilo ni na klupi u ekipi Njukasla, a Rafael Benitez se odlučio da pruži šansu drugim fudbalerima, posebno tu mislimo na njegovog sunarodnika Hoselua.

Nakon ove pobede, Barnli je pretekao Njukasl na tabeli, sada ima 16 bodova i nalazi se na 7. mestu, dok je Njukasl trenutno na 9. mestu sa 14 osvojenih bodova nakon 10 odigranih kola.

Nastavak na Sportske.net...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.