Mitar i Anderleht - i dalje ista priča

Izvor: Mondo, 30.Jan.2018, 16:39   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Mitar i Anderleht - i dalje ista priča

Belgijski klub ponovo je pokušao i ponovo je dobio isti odgovor.

Foto: Guliver/Getty images/Michael Regan

Aleksandar Mitrović nedeljama čeka izlaz iz svoje nezavidne situacije u Njukaslu, u kojem ne dobija priliku, a sudeći prema poslednjim informacijama, Rafa Benitez neće računati na njega i ubuduće.

Bivši klubovi "devetke" srpske reprezentacije, Partizan i Anderleht, zainteresovali su se ove zime da ga vrate u svoje redove, a Belgijanci su >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << nekoliko puta krenuli u ofanzivu na njegov potpis.

Ipak, svaki put bi u Brisel stigao isti odgovor, koji je poslat i ovog utorka:

"Anderleht je poslao zvaničnu ponudu da pozajmi Aleksandra Mitrovića, ali Njukasl želi samo da ga proda i to bar za 15 miliona funti (17 miliona era)", objavio je danas engleski list "Njukasl hronikl".

Čekajući rasplet, Mitrović je i dalje član kluba u koji je prešao 2015. godine.

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.