Izvor: RTS, 09.Jul.2020, 21:17

Mirno more u Bornmutu, Everton i Sautempton ispucali municiju za 45 minuta

Fudbaleri Bornmuta i Totenhema odigrali su bez golova 0:0 u utakmici 34. kola Premijer lige.
Na jugu Engleske nije bilo previše uzbuđenja, zapravno nije ih bilo uopšte.

Jedini dramatičan trenutak dogodio se u završnici meča, kada je gol Kaluma Vilsona poništen gol zbog igranja rukom.
Nešto uzbudljivije bilo je u Liverpulu, gde su igrali Everton i Sautempton.
Gosti su bili bolji u prvom delu igre, ali nisu imali prednost na poluvremenu.
>> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << />Vard Praus je promašio penal u 28. minutu, ali je Dani Ings nastavio golgetersku seriju, pa je pogodio tri minuta kasnije,
Ipak, Everton je izjednačio u 43. minutu preko Rišarlisona, i to je bilo sve od ovog meča.