Izvor: MozzartSport.com, 17.Feb.2021, 15:41
Mirko Ivanić: Priželjkujem 3:0 za nas
Crveno-beli opušteni pred okršaj sa Rosonerima
Odlični vezista Crvene zvezde Mirko Ivanić u pozitivnoj atmosferi je dočekao konferenciju za štampu pred meč sa Milanom, a na kraju se i našali na pitanje o rezultatu koji priželjkuje u četvrtak.
“3:0 za nas“, uz širok osmeh je poručio Ivanić.
Potom nešto više o samom meču.
“Velika utakmica za nas, klub i sve. Jedva čekamo da istrčimo na utakmicu i pokažemo >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << šta znamo i da nismo slučajno ovde. Svi znamo ko je Milan, fantastičan tim, želimo da se nadigravamo. Čast nam je što smo u ovakvoj grupi timova u 1/16 finala Lige Evrope. Ne bore se slučajno za titulu, oni su favoriti, ali nam je velika čast što možemo da se borimo sa takvom ekipom“.
(3,70) Crvena zvezda (3,40) Milan (2,05)
Usledilo je pitanje vezano za poziciju u timu.
“Ja bih samo voleo da igram, da istrčim na teren, a na kojoj ću poziciji igrati to je pitanje za mistera i manje važno“, završio je Ivanić.
Tagovi:
Favoriti i notifikacije:
Tagovi:
Nastavak na MozzartSport.com...







