Minimalna pobeda Reala

Izvor: RTS, 22.Nov.2009, 00:48   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Madridski Real savladao je u 11. kolu Primere ekipu Rasinga sa 1:0, dok je Barselona igrala 1:1 protiv Atletika.

Iguain je bio strelac jedinog gola za Real Madrid protiv Rasinga. Upisao se u listu strelaca u 22. minutu.

Barselona je izvukla samo bod na vrućem gostovanju u Bilbau.

Drugi madridski klub Atletiko doživeo je poraz na gostovanju protiv Deportiva La Korunje.

Izvor: Blic, 21.Nov.2009, 21:30

Fudbaleri Sevilje zabeležili su očekivanu pobedu na gostovanju Tenerifama u 11. kolu španske Primere, dok je Atletiko uprkos početnoj prednosti, u 90. minutu poražen na Rijazou od Deportiva rezultatom 2:1...Ekipa Sevilje ostala je u konkurenciji za šampionsku titulu, a posle osme pobede u šampionatu...

Nastavak na Blic...

Primera: Pobeda Sevilje, Gvardado "zakucao" Atletiko

Izvor: Sportal.rs, 21.Nov.2009

U premijernim mečevima 11. kola španske Primere Sevilja je u gostima savladala Tenerife rezultatom 2:1, dok je Deportivo u bukvalno poslednjim trenucima susreta pobedio madridski Atletiko istim rezultatom.

Nastavak na Sportal.rs...

Minimalna pobeda Real Madrida

Izvor: SrbijaNet.rs, 22.Nov.2009

U 11. kolu prvenstva Španije u fudbalu večeras je Real Madrid na svom terenu pobedio Santander sa 1:0 (1:0). Pobedonosni gol za "kraljevski" klub postigao je Iguain u 22. minutu. Pogledajte