Minimalac Sampdorije, Kvaljarela strelac sa penala

Izvor: B92, 24.Feb.2019, 16:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Sampdorije pobedili su na svom terenu ekipu Kaljarija sa 1:0, u utakmici 25. kola italijanskog prvenstva.

Sampdorija je time prekinula niz od tri poraza i sada zauzima deveto mesto na tabeli sa 36 bodova.

Kaljari je pretrpeo 11. poraz u sezoni i 14. je na tabeli sa 24 boda. Treba reći da nije bilo previše šansi, a Đenovljani su uspeli da iskoriste jednu.

Jedini gol postigao je Fabio Kvaljarela u 66. minutu iz jedanaesterca. Prethodno je Pelegrini >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << načinio prekršaj nad Gabijadinijem, a iskusni Kvaljarela je preuzeo odgovornost i pogodio sa bele tačke.