Minimalac Betisa u derbiju kola VIDEO

Izvor: B92, 11.Sep.2022, 23:12

Fudbaleri Betisa pobedili su Viljareal 1:0, u okviru petog kola LaLige.

Junak domaćih bio je Rodri, koji je u 61. minutu postigao gol posle centaršuta Luis Enrikea.

Betis je tako stigao do četvrte pobede u prvih pet rundi španskog prvenstva.

"Žutoj podmornici" je ovo prvi poraz u sezoni.

Betis je treći na tabeli sa 12 bodova, jednim manje od Barselone i tri od Real Madrida.

Viljareal je odmah tu, četvrti, sa 10 osvojenih bodova, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << koliko imaju Atletik Bilbao i Atletiko Madrid.

Nešto ranije, fudbaleri Hetafea pobedili su na svom terenu Real Sosijedad sa 2:1, u utakmici petog kola španske Primere.

Strelci za Hetafe bili su Enes Unal u petom minutu nadoknade poluvremena i Karles Alena u 48. minutu.

Pogodak za Sosijedad postigao je Brais Mendes u 50. minutu.

Hetafe je večeras stigao do prve pobede u šampionatu i sa četiri boda zauzima 18. poziciju na tabeli. Real Sosijedad je na 11. mestu sa sedam bodova.

U narednom kolu, Hetafe će gostovati Osasuni, dok će Real Sosijedad dočekati Espanjol.