Minić i Marjanović na kraju sveta

Izvor: B92, 12.Avg.2005, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Minić i Marjanović na "kraju sveta"



Košaraši podgoričke Budućnosti Ninoslav Marjanović i Miloš Minić nalaze se pred transferom u ruski Vladivostok, saznaje agencija Beta u klubu.

Njih dvojica u četvrtak putuju u Rusiju na lekarske preglede i ako sve bude u redu, potpisaće jednogodišnje ugovore sa novajlijom u prvoj ruskoj ligi.

Marjanović i Minić su imali ponude iz Nemačke, Grčke i Slovenije, ali su odlučili da idu u Rusiju, pre svega zbog finansijskih uslova, ali i mogućnosti da igraju zajedno.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.