Milvol preko Lutona do 1/4 finala

Izvor: B92, 16.Feb.2013, 17:49   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Milvola plasirali su se u četvrtfinale FA Kupa pošto su na gostovanju pobedili Luton sa 3:0.

Milvol je na poluvremenu imao dva gola prednosti. Gosti su poveli u 12. minutu preko Džejmsa Henrija, a vođstvo je duplirao Rob Hase u 36. Konačan rezultat postigao je Deni Ngusan četiri minuta pre kraja utakmice.

Luton se takmiči u engleskoj konferenciji, a u meču protiv Milvola pokušao je da postane prvi klub posle 99 godina koji se plasirao u

četvrtfinale >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << FA Kupa, a da se ne takmiči u nekoj od prve četiri lige.

Luton je pre tri nedelje u četvrtom kolu FA Kupa izbacio Norič i tako posle 24 godine postao prvi tim iz konferencije koji je uspeo da eliminiše jedan klub iz elitnog takmičenja.