Izvor: B92, 13.Mar.2011, 11:10 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Milojević gledao Zvezdu u Jagodini
Specijalan gost na meču između Jagodine i Crvene zvezde u subotu bio je Zvonko Milojević, koji je nekada branio boje oba kluba.
Milojević se već tri godine oporavlja od teške saobraćajne nesreće, koju je doživeo u Nemačkoj, a posle koje je bio u životnoj opasnosti.
Bivši golman crveno-belih je pre početka meča pozdravio navijače koji su ga ispratili ovacijama, a Milojević je prisustvo utakmici, između ostalog, iskoristio da se sretne sa velikim prijateljem >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Robertom Prosinečkim, trenerom Crvene zvezde.
U ime domaćina, Milojeviću je poklon uručio Bojan Obradović, trener mlađih selekcija Jagodine, dok su igrači tog kluba istakli transparent „Miloje, svim srcem smo uz tebe".
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda, Jagodina













