Milojević: Promašili bitne penale

Izvor: B92, 26.Dec.2014, 09:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Milojević: Promašili bitne penale

Trener Mega Leksa Dejan Milojević čestitao je MZT-u na pobedi, istakavši da je njegov tim promašio nekoliko važnih slobodnih bacanja.

Tim iz Sremske Mitrovice poražen je u Skoplju 84:79, u 13. kolu regionalne ABA lige.

"Jednostavno smo podbacili u osnovnim elementima košarke, bez čega nije moguće pobediti na teškom gostovanju u Skoplju. Promašili smo previše slobodnih bacanja, nekoliko veoma važnih. Oni su bili mirniji u završnici, i to je to", rekao je >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << Milojević.

U veoma efikasnom meču oba tima su se oslanjala na svoje visoke igrače, gde je domaćin odneo prevlast sa 12 skokova u napadu.

"Izgubili smo važan meč. MZT je postigao mnogo trojki u prvoj četvrtini, a posle mi nismo mogli da zaštitimo skok u odbrani, što je bilo ključno u ovoj utakmici", rekao je Aleksandar Marelja.

U sledećem, 15. kolu ABA lige Mega Leks dočekuje Levski u nedelju. Trenutno ima učinak 6-8.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.