Milojević: Odnos igrača prema radu je pogrešan

Izvor: N1 televizija, 08.Jun.2017, 16:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Milojević: Odnos igrača prema radu je pogrešan

Novi trener fudbalera Crvene zvezde Vladan Milojević najavio je letnju prozivku i istakao da ima jasan plan u vezi sa segmentima igre na kojima mora da radi sa određenim igračima.

"Volim da radim sa igračima i veoma mi je važno da i oni vole da rade. Postoji mnogo segmenata na kojima treba raditi. Mislim da je u našoj zemlji, za razliku od inostranstva, stav mladih igrača prema treningu i radu pogrešan i na tome najpre moram da poradim. Prečesto se dešava da spoljna >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << dešavanja utiču na njihov rad, a samo radom mogu da stignu do rezultata. Siguran sam da ću uspeti to da im pokažem. Zvezda ima veoma talentovane mlade igrače, koji znaju šta je Crvena zvezda i treba sesti i razgovarati sa njima. Imaju mnogo prostora za razvitak i ja sam spreman da im to pružim. Jedva čekam da se upoznam sa igračima, mada ih dosta i poznajem. Neke sam upoznao kada su bili veoma mali. Uživam u treningu, u radu, volim da treniram, imam energije", rekao je Milojević.

Nekadašnji trener Čukaričkog je sa klubom iz Ljutice Bogdana potpisao jednogodišnji ugovor. Milojević je kao fudbaler prošao Omladinsku školu Crvene zvezde, za čiji je tim kasnije i nastupao. U mlađim kategorijama u školi crveno-belih radio je i kao trener.

"Insistiram na disciplini i organizaciji, kao i međuljudskim odnosima. To su najvažniji faktori. Odnos između mene i mog stručnog štaba mora da bude profesionalan, moramo da znamo šta hoćemo. Svi smo profesionalci, svi želimo da osvajamo trofeje. Zvezda je veliki sistem, Zvezda je najveći klub na ovim prostorima, i po istoriji, i pogeneracijama koje su nam ostavile veliki zalog. Moram da dam sve od sebe da nastavim tradiciju tih ljudi. Mnogo trenera i fudbalera je dolazilo u zvezdu, ali treba ostaviti neki trag. Volim izazove, volim da se takmičim sa najboljima i drago mi je da sam u klubu koji ima svoje zahteve koje nameće istorija. Mogu da obećam da ću mnogo da radim , jer to je moj način života", zaključio je šef stručnog štaba Crvene zvezde za klupski sajt.

Na okupljanju, koje je zakazano za petak u 11 časova, fudbaleri Zvezde imaće priliku da se upoznaju sa novim sistemom rada, ali i novim članovima stručnog štaba čija će imena biti poznata u petak.

Đukić za SK: Odlazak iz Partizana moja najveća greška

Aranča za SK: Rafina 10. na vidiku, iznenadio me Novak

Kecmanović: Ja sam ja, ne moram svima da se svidim

Nastavak na N1 televizija...



Povezane vesti

Zvezda sutra počinje pripreme, Milojević zahteva rad i disciplinu

Izvor: Sportske.net, 08.Jun.2017

I Zvezda "pali motore"!..Fudbaleri Crvene zvezde okupiće se sutra u 11.00 na početku priprema, a trener Vladan Milojević je rekao da će najviše raditi na odnosu igrača prema treningu i radu..."Volim da radim sa igračima i važno mi je da i oni vole da rade. Postoji mnogo segmenata na kojima treba...

Nastavak na Sportske.net...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.