Miljković se vratio u St.Petersburg

Izvor: B92, 22.Sep.2006, 12:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Miljković se vratio u St.Petersburg



Hrvatski reprezentativac Damir Miljković vratio se u Sankt Petersburg. Posle jednogodišnje pauze Miljković i Dinamo nastavljaju saradnju na jednu sezonu. 26-godišnji bek koji je dugi niz godina nosio dres "Mrava" iz Zagreba, nedavno je završio obaveze prema reprezentacije u kvalifikacijama i očekuje se da će se novim saigračima priključiti ovog vikenda u Atini.

"Srećan sam što sam se vratio u tim. Imali smo dobru prethodnu sezonu, a očekujem da će >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << biti još bolje naredne godine. Igraćemo u snažnom takmičenju kakvo je ULEB kup, gde ćemo pokazati naš kvalitet", rekao je Miljković.

Dinamo Sankt Petersburg planira da uskoro dovede još jednog vrhunskog igrača na mestu centra, a u timu su još i Goran Jeretin i Ognjen Aškrabić.

Ruska ekipa nalazi se u grupi "D" Uleb kupa sa Crvenom zvezdom, Realom, PAOK-om, Deksijom i Ajfel Tauersom.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.