Milivojević: Tempiramo formu za Javor i bolju Zvezdu na proleće

Izvor: Blic, 17.Feb.2013, 23:41   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Milivojević: Tempiramo formu za Javor i bolju Zvezdu na proleće

Fudbaler Crvene zvezde Luka Milivojević rekao je da ekipa tempira formu za prvo kolo prolećnog dela sezone, u kom će "crveno-beli" na Marakani dočekati ivanjički Javor.

"Očekujemo sigurno bolje partije. Zabeležili smo dosta dobrih igra i pobeda na kontrolnim mečevima, i samo jedan poraz od Esbjerga. Jednostavno dođe period na pripremama kada zafali svežine i kada ne možete da pružite maksimum", rekao je Milivojević.

Reprezentativac Srbije rekao je >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << da vrhunac forme treba dostići već do prvog kola.

"Dobro treniramo i dobro odmaramo što je takođe važno. Bitne su nam pobede na prijateljskim susretima, ali zna se šta je prioritet. Verujem da ćemo vrhunac forme dostići pred prvo kolo sa Javorom i da ćemo baš tada biti maksimalno spremni", rekao je Milivojević.

Zvezda se iz Antalije vraća 20. februara, a dan ranije odigraće "generalku" sa Šahtjorom.

"Generalna proba protiv Šahtjora kreiraće mišljenje navijača o nama u narednih sedam dana do nastavka prvenstva. U Zvezdi je uvek tako, kako odigraš utakmicu u nedelju, tako živiš čitave sledeće nedelelje, do novog meča. Međutim, opet ponavljam, nama su najvažnija tri boda na premijeri protiv ekipe iz Ivanjice. I mi igrači i stručni štab uvereni smo da će navijači tokom proleća gledati bolju Zvezdu", zaključio je Luka Milivojević.
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda

Nastavak na Blic...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.