Milinković-Savić probušio mrežu Torina, dva puta strelac za sedam dana (VIDEO)

Izvor: Vesti-online.com, 29.Dec.2018, 17:56   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Posle tri meseca bez gola, srpski reprezentativac je postigao dva u istoj sedmici.

Milinković-Savić je u 62. minutu spektakularnim golom doneo izjednačenje Laciju u susretu sa Torinom.

GOOOOAAAALLL!!! It's that man, #MilinkovicSavic with the equalizer after a controversial #Belotti penalty. 1-1 | 62' #LazioTorinopic.twitter.com/b0dUKY0cXc— SerieAchannel (@SerieAchannel) December 29, 2018

Prethodno je Luiz Felipe doveo goste u vođstvo u 30. minutu. >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com <<

As Lacija je zatresao mrežu Đenove 23. septembra protiv Đenove (4:1). Usledio je tromesečni post, zatim duel sa Kaljarijem 22. decembra na kom se suša prekinula. Četiri dana kasnije nije golgeterski učestvovao u pobedi nad Bolonjom 2:0, da bi danas upisao treći gol na 18 mečeva Serije A.

Lacio je na četvrtom mestu domaćeg šampionata sa 32 boda, najveći rival Roma kaska za njima dva boda, dok je Inter sa 39 na trećoj poziciji.

U narednom kolu čeka ih teško gostovanje Napoliju.