Milinković-Savić odbranio penal – Napoli ipak pobedio i ostao perfektan VIDEO

Izvor: B92, 17.Okt.2021, 20:00

Fudbaleri Napolija savladali su Torino 1:0 (0:0), u meču osmog kola italijanske Serije A.

Napoli je ostvario osmu uzastopnu pobedu u osam odigranih mečeva u šampionatu i ostaje jedini tim u Evropi sa perfektnim učinkom.

Srpski golman Vanja Milinković-Savić branio je odlično na ovom meču, ali na kraju nije uspeo svojoj ekipi da donese bod.

Napoli je imao penal u 27. minutu, koji je šutirao Lorenzo Insinje, ali mu je Vanja odbranio udarac.
Srpski golman ga je pročitao i skinuo udarac koji je išao u donji desni ugao.

Napoli je konstantno napadao, poništen je gol Di Lorenca u 59. minutu zbog ofsajda, a Milinković-Savić upisao je još dve odbrane.