Izvor: B92, 13.Jan.2005, 13:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Miličić: "Bolje da sam ostao u Evropi"
Pre osamnaest meseci Darko Miličić je postao najbolji rangirani evropski košarkaš u istoriji NBA drafta, kada ga je Detroit izabrao sa druge pozicije, između velikih talenata Lebrona Džejmsa i Karmela Entonija. Za godinu i po dana Lebron i Melo su postali zvezde na terenu i van njega, a nekadašnji košarkaš Hemofarma nije odmakao od klupe Pistonsa.
"Pokušavam da kroz trening izbacim iz sebe tu negativnu energiju i sve što imam u sebi, nekim ekstra radom >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << ... Ništa, nadam se da će biti mnogo bolje, ali kako je tako je... Moraću možda da razgovaram sa upravom da vidim šta je njihov plan sa mnom, pošto ja ne verujem da ću moći da izdržim ovako celu sezonu".
Kompletan razgovor koji je sa Miličićem vodio naš dopisnik iz Vašingtona Braca Đorđević (VOA) možete pročitati - ovde.







